PROGRAM şi REZULTATE

PROGRAM FINAL TURNEUL “IBRAHIM DOSSEY” IV

VINERI – 7 decembrie

Grupa Zero

Ora 11.20: Steagul Roşu – Gold Dream 3-9     1. Gold Dream  1v, 1e, 0î, g 13-7, +6; 4 pct

Ora 11.55: Gold Dream – El Magnifico 4-4           2. El Magnifico 1v, 1e, 0î, g 8-7,  +1; 4 pct

Ora 12.30: El Manifico – Steagul Roşu 4-3           3. Steagul Roşu   0v, 0e, 2î, g 6-13, -7; 0 pct

Grupa A

Ora 13.05: BAUM – Reggio 6-0                               1. BAUM  2v, 0e, 0î, g 14-2, +12; 6 pct

Ora 13.40: Reggio – Zona Steagu’ 7-5                    2. Reggio 1v, 0e, 1î, g 7-11, -4; 3 pct

Ora 14.15: Zona Steagu’ – BAUM 2-8                      3. Zona Steagu’; 0v, oe, 2î g 7-15, -8; 0 pct

Grupa B

Ora 14.50: Challenger – Gherila 36

Ora 15.25: Gherila 36 – FC Gării Braşov 2-11           FC Gării Braşov, golaveraj +9

Ora 16.00: FC Gării Braşov – Challenger

SÂMBĂTĂ – 8 decembrie

Grupa F

Ora 12.30: 1936 – Olympiakos Purcăreni 3-6                      1. O. Purcăreni 2v, 0e, 0î, g 16-6, +10; 6 pct

Ora 13.05: Olympiakos Purcăreni – Old Boys Braşov 10-3     2. 1936 1v, 0e, 1î, g 10-10, 0; 3 pct

Ora 13.40: Old Boys Braşov – 1936 4-7                                           3. Old Boys 0v, oe, 2î, g 7-17, -10; 0 pct

Grupa G

Ora 14.15: Continental Braşov – Stegarii de sub Tâmpa 3-8   1. Stegarii 2v, 0e, oî, g 14-6, +8; 6 pct

Ora 14.50: Stegarii de sub Tâmpa – Avengers 6-3                               2. Avengers 1v, 0e, 1î, g 10-10, 0; 3 pct

Ora 15.25: Avengers – Continental Braşov 7-4                                    3. Continental 0v, oe, 2î, g 7-15, -8, 0 pct

DUMINICĂ – 9 decembrie

Grupa C

Ora 09.00: Stabilus – A-Team 2-2             1. A-Team 1v, 1e, 0î, g 9-4, +5; 4 pct (baraj)

Ora 09.35: A-Team – Flank Ultra’98 7-2    2. Stabilus 1v, 1e, 0î, g 9-6, +3; 4 pct

Ora 10.10: Flank Ultra’98 – Stabilus 4-7     3. Flank Ultra 0v, oe, oî, g 6-14, -8, 0 pct

Grupa D

Ora 10.45: Tractorul – Drepex Metrom 8-2            1. Piatra Craiului 2v, 0e, oî, g 11-2, +9; 6 pct

Ora 11.20: Drepex Metrom – Piatra Craiului 1-7   2. Tractorul 1v, 0e, 1î, g 9-6, +3, 3 pct

Ora 11.55: Piatra Craiului – Tractorul 4-1                3. Drepex 0v, oe, 2î, g 3-15, -12, 0 pct

Grupa E 

Ora 12.30: Delinquent – Dependenţii 7-2          1. Delinquent 2v, 0e, oî, g 11-5, +6, 6 pct

Ora 13.05: Dependenţii – FC Braşov YNK 2-6  2. FC Braşov YNK 1v, 0e, 1î, g 9-6, +3, 3 pct

Ora 13.40: FC Braşov YNK – Delinquent 3-4    3. Dependenţii 0v, oe, 2î, g 4-13, -9, 0 pct

Grupa H

Ora 14.15: Wassabi Noua – BeltArt 3-4       1. Juniorii 2v, 0e, oî, g 24-4, +20, 6 pct

Ora 14.50: BeltArt – Juniorii 2-9                   2. Belt Art 1v, 0e, 1î, g 6-12, -6, 3 pct

Ora 15.25: Juniorii – Wassabi Noua 15-2   3. Wassabi 0v, oe, 2î, g 5-19, -14, 0 pct

Faza finală a Turneului „Ibrahim Dossey” se va juca duminică 16 decembrie.

PROGRAM FAZA FINALĂ – 16 decembrie

Baraj

ora 10.00: Gold Dream – A-Team

Sferturi

ora 10.35: FC Gării Braşov – BAUM

ora 11.10: câştigătoare Baraj – Juniorii

ora 11.45: Delinquent – Piatra Craiului

ora 12.20: Olympiakos Purcăreni – Stegarii de sub Tâmpa

Semifinale

ora 12.55:

ora 13.30:

Finala mică

ora 14.05:

FINALA

ora 14.40:

Anunțuri