PROGRAMUL MECIURILOR

Grupa 1

Rangers – Coroana Braşov, vineri ora 9

Coroana Braşov – Challenger, vineri ora 10

Challenger – Rangers, vineri ora 11

Grupa 2

FC ALF – FC Bartolomeu, duminică ora 8.00 – mutarea celor două meciuri duminică a survenit din cauza faptului că echipei FC Bartolomeu îi este imposibil să alinieze o echipă completă la orele stabilite iniţial, vineri ora 12 şi 14. Sperăm ca partenerele de întrecere să înţeleagă situaţia.

FC Bartolomeu – N.C. , duminică ora 8.30

N.C. – FC ALF, vineri ora 11.30

Grupa 3

FC Bamboocha – Eztrada, vineri 12.30

Atletico Braşov – FC Bamboocha, vineri ora 13

Eztrada – Atletico Braşov, vineri 13.30

Grupa 4

Looney Team – Drepex Metrom, vineri ora 14.30

Inter Braşov 01545 – Looney Team, vineri ora 15

Drepex Metrom – Inter Braşov 01545, vineri ora 15.30

Grupa 5

Viitorul Codlea – Gării Braşov, vineri ora 16

Ghimbav – Viitorul Codlea, vineri ora 17

Gării Braşov – Ghimbav, vineri ora 18

Grupa 6

Just For Fun – Celtic Braşov, vineri 16.30

Celtic Braşov – Electric Spark, vineri 17.30

Electric Spark – Just For Fun, vineri 18.30

Grupa 7

Delinquent – Eurohouse, vineri ora 19

Old Boys Braşov – Delinquent, vineri ora 20

Eurohouse – Old Boys Braşov, vineri ora 21

Grupa 8

Globus – 4Fun, vineri ora 19.30

A-Team – Globus, vineri 20.30

4Fun – A-Team, vineri 21.30

Grupa 9

Samba Tiki-Taka – Addicted, sâmbătă ora 9

FC Şarpele RIP- Samba Tiki-Taka, sâmbătă ora 10

Addicted – FC Şarpele RIP, sâmbătă ora 11

Grupa 10

SCM Braşov – Braşov United, sâmbătă ora 9.30

Piatra Craiului – SCM Braşov, sâmbătă ora 10.30

Braşov United – Piatra Craiului, sâmbătă 11.30

Grupa 11

Marijuana Boys – Stegarii de sub Tâmpa, sâmbătă ora 12

FC Braşov YNK – Marijuana Boys, sâmbătă ora 13.30

Stegarii de sub Tâmpa – FC Braşov YNK, sâmbătă ora 14.30

Grupa 12

El Magnifico – Olympiakos Purcăreni, sâmbătă ora 12.30

Olympiakos Purcăreni – Tractorul 2010, sâmbătă ora 13

Tractorul 2010 – El Magnifico, sâmbătă ora 14

Grupa 13

1936 – Prietenii lui Dossey, sâmbătă ora 15

Prietenii lui Dossey – Wassabi Noua, sâmbătă 15.30

Wassabi Noua – 1936, sâmbătă ora 16.30

Grupa 14

Juniorii – Braşov Galaxy, sâmbătă ora 16

Braşov Galaxy – Liberty United, sâmbătă ora 17

Liberty United – Juniorii, sâmbătă ora 18

Grupa 15

Stabilus – Steagul Roşu, sâmbătă ora 17.30

Pachanga – Stabilus, sâmbătă ora 18.30

Steagul Roşu – Pachanga, sâmbătă ora 19.00

Grupa 16

Falk Team – Select, sâmbătă ora 19.30

Select – Union, sâmbătă ora 20.30

Union – Falk Team, sâmbătă ora 21.30

Din rubrica “aşa ceva nu mi se poate întâmpla mie”, iată că mi s-a întâmplat următorul fapt: Am omis programarea echipei United Braşov. Pentru că United Braşov sunt o cu totul altă echipă faţă de Braşov United din grupa a 10-a. Similitudinea numelor plus o serie de discuţii confuze purtate în timpul perioadei de înscriere au condus la starea de faţă. Probabil că stigmatul “blatist” îmi va fi şi mai generos atribuit după decizia pe care am decis să o iau.

Astfel, United Braşov (căpitan de echipă Nicolae Mădălin), va face parte din Grupa 17, a cărei desfăşurare se schimbă în sistem eliminatoriu. Programul complet al grupei mai jos.

Grupa 17

FC Drobazzz – Interbrands, vineri ora 22

FC Dacia – United Braşov, sâmbătă ora 21

Finala grupei, sâmbătă ora 22

Grupa 18

Magicienii – Respect Dossey, vineri ora 9.30

Expert Med – Sorin Construcţii, vineri ora 10.30

Câştigătoarele din primele două meciuri joacă finala grupei sâmbătă ora 20