Programul Turneului

Vineri

ORA GRUPA MECIUL SCORUL
9:00 2 Challanger Brasov- Rangers Brasov
9:30 ––––
10:00 9 Noua Dreapta- CT Remus Radulet
10:30 ––––
11:00 2 Challanger Brasov-Olympiakos Purcareni
11:30 ––––-
12:00 2 Olympiakos Purcareni-Rangers Brasov
12:30 ––––-
13:00 ––––-
13:30 9 Pachanga Rangers-CT Remus Radulet
14:00 16 Polollilo Noua-No Fear Noua
14:30 1936- Inter Brasov
15:00 –––––
15:30 9 Noua Dreapta Brasov – Pachanga Rangers
16:00 12 Funhouse Boys-FT Brasov
16:30 5 Antipa-No Name Brasov
17:00 11 Racheta Brasov-DQT
17:30 8 Metrom Brasov – Flank Ultra’ 1998
18:00 5 Stabilus-No Name Brasov
18:30 15 Addicted –FC Ajax
19:00 15 Steagu’95 –No Problem Braşov
19:30 10 AD09-Areselona
20:00 5 Stabilus – Antipa
20:30 11 FC Eztrada – Racheta Brasov
21:00 7 Soimii Patriei – Neptun Brasov
21:30
Neptun Brasov – Karpatica Brasov

Sambata

ORA GRUPA MECIUL SCORUL
9:00 4 Inter Brasov- For Dossey
9:30 3 Young Boys Brasov-All Stars Codlea
10:00 11 FC Eztrada-DQT
10:30 14 Delinquent – Bartolomeu FC
11:00 3 All Stars Codlea-FC Bartolomeu
11:30 14 Steagul Roşu –Real Făget
12:00 10 AD09-FC Racadau
12:30 7 Karpatica Brasov – Soimii Patriei
13:00 4 1936- For Dossey
13:30 3 Young Boys Brasov-FC Bartolomeu
14:00 1 FC Ghimbav 2000-FC Brasov YNK
14:30 13 Steagu’94 – Braşov United
15:00 6 Old School Steagu-Spartacus Haghig
15:30 16 Adidas Club –FC Dârste
16:00 1 FC Ghimbav 2000-Prietenii lui Dossey
16:30 6 Juniorii – Old School Steagul
17:00 13 Falk Team – Wassabi Noua
17:30 12 Debilii&Rolast Pitesti-FT Brasov
18:00 1 Prietenii lui Dossey-FC Brasov YNK
18:30 12 Funhouse Boys-Debilii&Rolast Pitesti
19:00 6 Juniorii-Spartacus Haghig
19:30 15 Castigatoare grupa 15:
20:00 13 Castigatoare grupa 13:
20:30 14 Castigatoare grupa 14:
21:00 16 Castigatoare grupa 16:
21:30 10 FC Racadau-Arselona

Iată mai jos programul meciurilor. S-a făcut la sânge ţinându-se cont de preferinţele primite duminică la întâlnire cât şi de cele primite ulterior pe e-mail.

Grupa 1

1. FC Ghimbav 2000

2. Prietenii lui Dossey

3. FC Braşov YNK

Sambata 14:00         FC Ghimbav 2000-FC Brasov YNK

Sambata 16:00         FC Ghimbav 2000-Prietenii lui Dossey

Sambata 18:00         Prietenii lui Dossey-FC Brasov YNK

Grupa a 2-a

1. Challanger Brasov

2. Rangers Brasov

3. Olympiakos Purcareni

Vineri  9:00          Challanger Brasov- Rangers Brasov

Vineri  11:00        Challanger Brasov-Olympiakos Purcareni

Vineri 12:30         Olympiakos Purcareni-Rangers Brasov

Grupa a 3-a

1.Young Boys Braşov

2. FC Bartolomeu

3. All Stars Codlea

Sambata 13:30    Young Boys Brasov-FC Bartolomeu

Sambata 9:30      Young Boys Brasov-All Stars Codlea

Sambata 11:00    All Stars Codlea-FC Bartolomeu

Grupa a 4-a

1. For Dossey

2. 1936

3. Inter Braşov

Vineri        14:30      1936- Inter Brasov

Sambata     9:00      Inter Brasov- For Dossey

Sambata    13:00    1936- For Dossey

Grupa a 5-a

1. Stabilus

2. Antipa

3. No Name Braşov

Vineri 16:30     Antipa-No Name Brasov

Vineri 18:00     Stabilus-No Name Brasov

Vineri 20:00     Stabilus-Antipa

Grupa a 6-a

1. Juniorii

2. Spartacus Hăghig

3. Old School Steagul

Sambata  16:30     Juniorii-Old School Steagu

Sambata  15:00     Old School Steagu-Spartacus Haghig

Sambata  19:00     Juniorii-Spartacus Haghig

Grupa a 7-a

1. Şoimii Patriei

2. Neptun Braşov

3. Karpatica Braşov

Vineri 21:00 Soimii Patriei – Neptun Brasov

Vineri 21:30 Neptun Brasov – Karpatica Brasov

Sambata 12:30 Karpatica Brasov – Soimii Patriei

Grupa a 8-a

1. Café de Moris – retraşi din competiţie

2. Flank Ultra’ 1998

3. Metrom Braşov

Vineri  15:00     Cafe De Moris-Metrom Brasov – ANULAT

Vineri  17:30     Flank Ultra’ 1998- Café de Moris – ANULAT

Vineri  20:00    Metrom Brasov – Flank Ultra’ 1998 – Meci decisiv pentru calificare în optimi

Grupa a 9-a

1. Colegiul Tehnic “Remus Răduleţ”

2. Noua Dreaptă Braşov

3. Pachanga Rangers

Vineri  10:00     Noua Dreapta Brasov- CT “Remus Radulet”

Vineri  13:30     Pachanga Rangers-CT “Remus Radulet”

Vineri  15:30     Noua Dreapta Brasov – Pachanga Rangers

Grupa a 10-a

1. AD09

2. FC Răcădău

3. Arselona

Vineri      19:30     AD09-Arselona

Sambata  12:00     AD09-FC Racadau

Sambata  21:30     FC Racadau-Arselona

Grupa a 11-a

1. FC Eztrada

2. DQT

3. Racheta Braşov

Vineri      20:30     FC Eztrada-Racheta Brasov

Vineri      17:00     Racheta Brasov-DQT

Sambata  10:00     FC Eztrada-DQT

Grupa a 12-a

1. Debili&Rolast Piteşti

2. Funhouse Boys

3. Fotbal Team Braşov

Vineri     16:00   Funhouse Boys-Fotbal Team Brasov

Sambata 17:30   Debilii&Rolast Pitesti-Fotbal Team Brasov

Sambata 18:30   Funhouse Boys-Debilii&Rolast Pitesti

Grupa a 13-a

Sambata  14:30    Steagu’94 – Braşov United

Sambata  17:00    Falk Team – Wassabi Noua

Sambata  20:00    Castigatoarele

Grupa a 14-a

Sambata  10:30    Delinquent – Bartolomeu FC

Sambata   11:30   Steagul Roşu – Real Făget

Sambata   20:30   Castigatoarele

Grupa a 15-a

Vineri     18:30  Addicted – FC Ajax

Vineri     19:00  Steagu’95 – No Problem Braşov

Sambata  19:30  Castigatoarele

Grupa a 16-a

Vineri     14:00  Pololilo Noua –No Fear Noua

Sambata 15:30  Adidas Club –FC Dârste

Sambata  21:00 Castigatoarele

Ore rămase libere: Vineri: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:00, 15:00

Programul a fost realizat de Darius Drăgan şi aprobat de Răzvan Ionuţ Dobrică. Pentru reclamaţii privind orarul de disputare a meciurilor vă adresaţi lui Răzvan Ionuţ Dobrică.